•  

    team trainer Trainingsdag 1 Trainingsdag 2
    19-1 Gerard Zeeman / Jos Kuylen Dinsdag 18.30-20.00 veld 4 Vrijdag 18.30-20.00 veld 4
    19-2 Michel Roeszing maandag 18:30 -20.00 uur veld 6 Vrijdag 18.30-20.00 veld 4
    17-1 Jasper Kingma Dinsdag 18.30-20.00 veld 8 Vrijdag 18.15-19.45 veld 8
    17-2 Micky van der Horst Dinsdag 18.30-20.00 veld 8 Vrijdag 18.15-19.45 veld 8
    15-1 Splinter Mobach maandag 18:30 -20.00 uur veld 8 donderdag 18:30 -20.00 uur veld 4
    14-1 Justin Lulofs maandag 18:30 -20.00 uur veld 4 woensdag 18.00-19.30 veld 4
    13-1 Mathijs Boer maandag 17:00 -18.30 uur veld 4 donderdag 17:00 -18.30 uur veld 4
    13-2 David van Jaarsveld maandag 18:15 -19.45 uur veld 4 woensdag 18.30-20.30 veld 8
    Trainingscoordinatoren woensdag en vrijdag Matthijs en Kenneth
    12-1 David van Jaarsveld maandag 17:00 -18.00 uur veld 4 woensdag 17.15-18.15 veld 8
    12-2 Gert Jan Aslander woensdag 18.15-19.15 veld 6 Vrijdag 16.45-17.45 veld 8
    11-1 Roviën woensdag 17.15-18.15 veld 4 Vrijdag 16.45-17.45 veld 8
    11-2 Thom Eimers woensdag 17.00-18.00 veld 6 Vrijdag 16.45-17.45 veld 8
    11-3 Frank Meijer woensdag 17.00-18.00 veld 6 Vrijdag 16.45-17.45 veld 8
    10-1 Ronal Eerkens woensdag 17.15-18.15 veld 4 Vrijdag 16.45-17.45 veld 4 (Ronal)
    10-2 Pedro Regueiro woensdag 17.15-18.15 veld 4 Vrijdag 16.45-17.45 veld 4
    10-3 Pijke Haima woensdag 17.15-18.15 veld 4 Vrijdag 16.45-17.45 veld 4
    10-4 Remoz van Gelder / Boudewijn IJdens woensdag 17.15-18.15 veld 4 (Remoz) Vrijdag 16.45-17.45 veld 4 (Boudewijn)
    9-1 Thom Eimers woensdag 16.00-17.00 veld 4 Vrijdag 15.30-16.30 veld 6
    9-2 Gert Jan Aslander woensdag 16.00-17.00 veld 4 Vrijdag 15.30-16.30 veld 6
    9-3 Pedro Regueiro woensdag 16.00-17.00 veld 4 Vrijdag 15.30-16.30 veld 6( Arjan Beelen, ouder)
    8-1 Pijke Haima woensdag 16.00-17.00 veld 4 Vrijdag 15.30-16.30 veld 6
    8-2 Remoz van Gelder / Boudewijn IJdens woensdag 16.00-17.00 veld 4 (Remoz) Vrijdag 15.30-16.30 veld 6  (Boudewijn)
    8-3 Chris van der Weij woensdag 16.00-17.00 veld 4 Vrijdag 15.30-16.30 veld 6
    alleen woensdag 7-1 woensdag 15.00-16.00 veld 4 Vrijdag 15.30-16.30 veld 6 (Pedro)
    7-2 woensdag 15.00-16.00 veld 4
    Nog niet ingedeeld:
    Bas Lindemulder
    Daniel Bouquet
    Teun Crips
    Sem van de Hor