Logo GRC

Poll

Wie wordt er kampioen van de Eredivisie

Contact met GRC Groningen

Sportpark Corpus den Hoorn
Laan Corpus den Hoorn 101
9728 JR GRONINGEN
Telefoon: 050 - 52 60 649

GRC Groningen 2 (zon)

Boven v.l.n.r. Kasper Beuker, Nick Witkamp, Robert Smit, Stefan Huisinga, Sven Jager, Jonathan Hensens, Martijn Tervelde, Marlo Vos, Tom Komans, Lucas Terseimas, Bas Zielstra, Joost Rutgers (leider), Peter Visser (trainer). Onder v.l.n.r. Ferry Bouman (leider), Xander Gessel, Remy Ganzevoort, Laurens Sembering, Melvin de Jong (C), Jarno Kuipers, Pieter Wind, Habi Tolentino, Kais Sarsam, Satiesh Soekhoe (grensrechter).

Stand

# Elftal G W G V P DPV DPT
1Be Quick 1887 zon. 22421126411222
2GRC Groningen 2 (zon)241518465843
3Germanicus 2241347434242
4Emmen 2241338425533
5Drachten 224978344233
6Stadskanaal 2249510324437
7Alcides 2249312304041
8SWZ Boso Sneek 2249411274961
9Emmeloord SC 2248313273756
10LSC 1890 2248313273962
11Frisia 2247314243656
12WVV 2248412214567
13Erica SC 2244515173278

Programma

Datum Tijd Thuis Uit Wednr

Uitslagen

Datum Thuis Uit Uitslag
14-05-17SWZ Boso Sneek 2(zon)GRC Groningen 2(zon)6-2
07-05-17GRC Groningen 2(zon)Erica SC 2(zon)3-1
30-04-17Frisia 2(zon)GRC Groningen 2(zon)4-4
23-04-17GRC Groningen 2(zon)Be Quick 1887 zon. 2(zon)3-0
02-04-17GRC Groningen 2(zon)Drachten 2(zon)3-1
19-02-17Alcides 2(zon)GRC Groningen 2(zon)2-0
12-02-17GRC Groningen 2(zon)WVV 2(zon)1-2
05-02-17GRC Groningen 2(zon)Germanicus 2(zon)1-2
29-01-17Emmen 2(zon)GRC Groningen 2(zon)2-3
22-01-17Erica SC 2(zon)GRC Groningen 2(zon)0-5
09-10-16Emmeloord SC 2 (zon)GRC Groningen 2 (zon)1-3
02-10-16GRC Groningen 2 (zon)LSC 1890 2 (zon)4-0
18-09-16WVV 2 (zon)GRC Groningen 2 (zon)1-3
11-09-16Germanicus 2 (zon)GRC Groningen 2 (zon)2-3
04-09-16GRC Groningen 2 (zon)Emmen 2(zon)0-6
27-08-16Stadspark 1GRC Groningen 25-3
23-08-16Groen Geel 1GRC Groningen 22-1

Ook lid worden?

Voetbalkamp

Advertentie

Hummel
Deficare
Custom Website
Van Gelder Events
Hanos
Amstel Bier
SKSG
Sportmaat