Logo GRC

Poll

Wie wordt er kampioen van de Eredivisie

Contact met GRC Groningen

Sportpark Corpus den Hoorn
Laan Corpus den Hoorn 101
9728 JR GRONINGEN
Telefoon: 050 - 52 60 649

GRC Groningen 1(zat)

Stand

# Elftal G W G V P DPV DPT
1Mamio 12621236510137
2Waskemeer 1261547495633
3RWF 1261547495431
4BSVV 1261358447648
5Lycurgus 1261259416554
6S.V. Haulerwijk 1261088384747
7Sweach De 12611411375046
8SIOS 126989355060
9Opende 126899334947
10LEO FC 1269611336366
11ODV 12610313334461
12VVK 1 269215295174
13GRC Groningen 1(zat)264319154078
14Lauwers De 1261718102993

Programma

Datum Tijd Thuis Uit Wednr

Uitslagen

Datum Thuis Uit Uitslag
13-05-17GRC Groningen 1(zat)LEO FC 1(zat)3-6
06-05-17VVK 1(zat)GRC Groningen 1(zat)2-1
29-04-17GRC Groningen 1(zat)Lauwers De 1(zat)2-1
22-04-17RWF 1(zat)GRC Groningen 1(zat)5-0
08-04-17GRC Groningen 1(zat)Sweach De 1(zat)2-4
01-04-17Opende 1(zat)GRC Groningen 1(zat)4-3
18-02-17GRC Groningen 1(zat)BSVV 1(zat)1-3
11-02-17ODV 1(zat)GRC Groningen 1(zat)4-0
04-02-17Mamio 1(zat)GRC Groningen 1(zat)3-0
28-01-17GRC Groningen 1(zat)Waskemeer 1(zat)2-3
26-11-16Actief JO9-6GRC Groningen JO9-520-0
08-10-16GRC Groningen 1 (zat)SIOS 1 (zat)1-1
01-10-16Lycurgus 1 (zat)GRC Groningen 1 (zat)6-1
24-09-16BSVV 1 (zat)GRC Groningen 1 (zat)3-0
17-09-16GRC Groningen 1 (zat)ODV 1 (zat)2-3
10-09-16GRC Groningen 1 (zat)Mamio 1 (zat)2-2
03-09-16Waskemeer 1 (zat)GRC Groningen 1 (zat)3-2
30-08-16GRC Groningen 1Groningen1-2
28-08-16Amicitia VMC 1GRC Groningen 12-4
27-08-16GRC Groningen 1Be Quick 1887 20-10
23-08-16GRC Groningen 1Amicitia VMC 12-1

Ook lid worden?

Voetbalkamp

Advertentie

Hummel
Deficare
Custom Website
Van Gelder Events
Hanos
Amstel Bier
SKSG
Sportmaat