Logo GRC

Poll

Wie wordt er kampioen van de Eredivisie

Contact met GRC Groningen

Sportpark Corpus den Hoorn
Laan Corpus den Hoorn 101
9728 JR GRONINGEN
Telefoon: 050 - 52 60 649

Teams

Indeling

Voor een overzicht en gegevens van zowel de technische staf senioren als junioren zie hieronder.

 

Senioren seizoen 2016-2017

Zondag

GRC Groningen 1

Hoofdtrainer: Rinie Jurna 06-20654328 fam.jurna@hotmail.com

Keepertrainer: Remo Krol 06-22567422 remokrol@ziggo.nl

GRC Groningen 2

Trainer: Peter Visser 06-55131980 petervisser@hotmail.com

Medische staf

Medisupport: Eric van der Snee 06-14603550 ericvandersnee@medisupport.nl

Verzorger: Randy Oldenziel 06-52728873 randy.oldenziel@gmail.com

GRC Groningen 4

Coördinatie: Erwin Woltjer 050-3123928  ewoltjer@home.nl

Zaterdag

GRC Groningen 1

Trainer: Bert Meinema 06-38225709 bert24meinema@gmail.com

GRC Groningen 2

Coördinatie: Henk Mekenkamp 06-53389650 hmekenkamp@hotmail.com

GRC Groningen 3

Coördinatie: Victor Hennink 06-15410630 vhennink@gmail.com

GRC Groningen 4

Coördinatie: Frank van der Heide 06-24108927 robvanderheide@hotmail.com

GRC Groningen 5

Coördinatie: Chris van der Weij 06-41336176 c.vd.weij69@hetnet.nl

Rolf Sieben 06-43554958 r.sieben@home.nl

 

 

 

 

 

 



 

 

Ook lid worden?

Voetbalkamp

Advertentie

Hummel
Deficare
Custom Website
Van Gelder Events
Hanos
Amstel Bier
SKSG
Sportmaat